מורין נהדר בקפה ביאליק תל אביב

במלאת שנה לצאת האלבום 'גולה גנדום' הזמרת, היוצרת והפייטנית מורין נהדר יוצאת לסיבוב הופעות חדש.
מורין היא מהבולטות בתחום התחדשות המוזיקה היהודית בארץ, והזמרת היחידה בעולם המבצעת את מסורת השירה והפיוט היהודי-פרסי אותה גאלה משכחה. היא מופיעה בפסטיבלים מובילים בארץ וברחבי העולם, ושיתפה פעולה עם אמנים רבים החל מאהוד בנאי דרך אתי אנקרי ועד שלומי שבן.
ב- 2014 שחררה את אלבום הפיוטים המופתי 'ישנה בחיק ילדות', שכבש את מצעדי המכירות בארץ והותיר את המבקרים פעורי פה. ב-2016 הוציאה מורין את האלבום 'גולה גנדום', עיבודים מחודשים לקלאסיקות פרסיות, שזוכה אף הוא להצלחה גדולה, ושיר הנושא מתוכו אף הפך ללהיט ענק בגלגל"צ.
ב-2015 מורין נבחרה לאחת מ-50 הנשים מעוררות ההשראה בישראל ע"י העיתון 'נשים'.

עדיין לא נפתחה מכירת הכרטיסים, אך ניתן להבטיח מקום בסמס למס':
0528366771

משתתפים:
שירה, סטאר פרסי, עיבודים והפקה מוזיקלית: מורין נהדר
גיטרה אקוסטית ומפוחית: לירן בדור
כלי הקשה: ליאור לקנר

מהביקורת:

"מורין נהדר היא כוכבת גדולה שהשואו האמיתי שלה הוא בקולה הנהדר, בשירתה השובה והמשכרת, הצלולה והיפה עד כאב, אי אפשר שלא להיכבש"
עמוס אורן, הבמה

"היה שווה לבוא ולו רק כדי לשמוע את השירה הנפלאה של מורין נהדר…היא שרה בקול צלול להפליא שנשא אתו, חרף ניקיונו, מטען גדול של רגשות, זיכרונות, חוויות וגעגועים. שירתה של מורין נהדר היא שירה שמחזיקה את המקום, גם אם המקום לא יודע שהיא מחזיקה אותו, היא בצמרת ליגת העל של הזמרות הישראליות"
בן שלו, "הארץ"

"שיריה מרעידים את הנפש בחוויה מוסיקלית; הם מסוגלים להשכיח את הזמן והמקום ולהזכיר למה אנשים באים ביחד לאולם גדול ויושבים ומשתתקים ומקשיבים לזמרת ששרה מעל במה. מסבירים משהו מהכמיהה הזאת למוסיקה, ומה היא מגלה לנו על עצמנו "

מבקר המוסיקה, נועם בן זא