ב-27.3.17 – מורין בהופעה בזאפה הרצליה! מכירת הכרטיסים תתחיל בקרוב

האיוונט בפייסבוק: https://www.facebook.com/events/1723926861267726/

אחרי מופע סולד אאוט בלתי נשכח בזאפה תל אביב לאלבומה החדש גולה גנדום (פרח החיטה) – עיבודים חדשים ורבי דמיון והשראה לקלאסיקות עממיות-פרסיות בשילוב מרתק בין מזרח למערב – מורין נהדר חוזרת למופע נוסף בזאפה כשלצדה הרכב מדהים של ארבעה נגנים. השילוב של הנגנים הווירטואוזיים יחד עם קולה המהפנט של מורין, יוצרים חוויה חד פעמית ובלתי נשכחת, היוצרת קשת רגשות ומקצבים שעליהם מנצחת מורין בקולה המדהים, הכריזמה הבימתית המכשפת ולחניה המרטיטים.
נהדר היא ממובילות סצנת מוזיקת העולם בארץ, והופיעה בפסטיבלים מובילים בארץ וברחבי העולם. ב- 2014 הוציאה מורין את אלבום הפיוטים 'ישנה בחיק ילדות' שהוביל במצעדי המכירות בארץ והותיר את המבקרים פעורי פה. ב-2015 מורין נבחרה לאחת מ-50 הנשים מעוררות ההשראה בישראל ע"י העיתון 'נשים'.

על הבמה:
מורין נהדר ניהול אמנותי, שירה, סטאר פרסי
רועי שפיגלר קלידים ופסנתר
אורן גלעד תופים
אלון עזיזי קונטרבס ובס
יובל גרשטיין גיטרות

מהביקורת:

"מורין נהדר היא כוכבת גדולה שהשואו האמיתי שלה הוא בקולה הנהדר, בשירתה השובה והמשכרת, הצלולה והיפה עד כאב, שגם בלי לדעת מלה בפרסית, שפת האם והביטוי המרכזית שלה, אי אפשר שלא להיכבש.
לעצום לפרקים את העיניים ולדמיין אותה מופיעה בפני קהלים מגוונים במקומות שונים על פני הגלובוס, מפיצה את בשורה מוזיקת העולם הייחודית שלה. ולמלמל בתודה ובחדווה: נהדר, מורין. נהדר" , (עמוס אורן, 'הבמה', בביקורת על המופע בזאפה תל אביב).

"אני מפצירה – לכו לראות הופעה של מורין נהדר! האלבום מככב אצלי בפלייליסט כבר חודשים ולא מרפה – וההופעה שלו עוד יותר טובה, בקלות אחת הטובות שראיתי השנה", אליוט (שרון בן עזר), מרמלדה

"זמרת מעולה, מלחינה מצוינת, חיבור טבעי ונכון בין אמנותי לעממי ובין חדש לישן… היה שווה לבוא ולו רק כדי לשמוע את השירה הנפלאה של מורין נהדר…היא שרה בקול צלול להפליא שנשא אתו, חרף ניקיונו, מטען גדול של רגשות, זיכרונות, חוויות וגעגועים. שירתה של מורין נהדר היא שירה שמחזיקה את המקום, גם אם המקום לא יודע שהיא מחזיקה אותו" בן שלו, "הארץ"

"מורין נהדר היא כמעט נס תרבותי בעידן שבו מסורות מוסיקליות נאבקות על שרידותן", המבקר יוסי חרסונסק